Ovoce do škol

Škola je zapojena do projektu „Ovoce do škol“. Základním cílem projektu je přispět k trvalému zvýšení spotřeby zdravé ovoce a zeleniny, vytvořit stravovací návyky ve výživě dětí, bojovat proti epidemii dětské obezity a zvrátit klesající spotřebu ovoce a zeleniny. Nárok na dotované ovoce a zeleninu mají zcela zdarma všichni žáci 1. – 5. ročníku.

Projekt ovoce do škol - do naší školy dováží ovoce firma MK Fruit.

Firma MK Fruit s.r.o. byla vybrána Státním zemědělským intervenčním  fondem www.szif.cz , jako oficiální dodavatel produktů v rámci programu „OVOCE DO ŠKOL“. Díky velkému počtu škol se kterými spolupracujeme, patříme k předním dodavatelům čerstvého ovoce a zeleniny.

Nabízíme produkty tuzemských pěstitelů, ale i banány a nápoje z ovocných a zeleninových šťáv. Jednoduchý systém, který se osvědčil již v minulém školním roce, nebude Vaší školu složitě zatěžovat. Pro zjednodušení distribuce jsme se rozhodli připravit pro každé dítě balíček plný vitamínů. Na základě dohody s Vaší školou budeme produkty dodávat v pravidelných, časových intervalech. Škola, děti i rodiče tak budou vědět, kdy balíček s ovocem obdrží.

Svátek má Valérie

Šablony II

Šablony III

ŠABLONY III

Šablony IV

Doučování

Nechť si duben sebelepší bývá, ovčákovi hůl přec jen se zasněžívá.

Ženská chuť, panská láska a dubnové počasí vždy nestálé bývá.

dnes, čtvrtek 18. 4. 2024
déšť se sněhem 6 °C 0 °C
pátek 19. 4. déšť se sněhem 7/0 °C
sobota 20. 4. slabý déšť 10/1 °C
neděle 21. 4. polojasno 14/2 °C

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím e-mailů

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.