Ovoce do škol

Škola je zapojena do projektu „Ovoce do škol“. Základním cílem projektu je přispět k trvalému zvýšení spotřeby zdravé ovoce a zeleniny, vytvořit stravovací návyky ve výživě dětí, bojovat proti epidemii dětské obezity a zvrátit klesající spotřebu ovoce a zeleniny. Nárok na dotované ovoce a zeleninu mají zcela zdarma všichni žáci 1. – 5. ročníku.

Projekt ovoce do škol - do naší školy dováží ovoce firma MK Fruit.

Firma MK Fruit s.r.o. byla vybrána Státním zemědělským intervenčním  fondem www.szif.cz , jako oficiální dodavatel produktů v rámci programu „OVOCE DO ŠKOL“. Díky velkému počtu škol se kterými spolupracujeme, patříme k předním dodavatelům čerstvého ovoce a zeleniny.

Nabízíme produkty tuzemských pěstitelů, ale i banány a nápoje z ovocných a zeleninových šťáv. Jednoduchý systém, který se osvědčil již v minulém školním roce, nebude Vaší školu složitě zatěžovat. Pro zjednodušení distribuce jsme se rozhodli připravit pro každé dítě balíček plný vitamínů. Na základě dohody s Vaší školou budeme produkty dodávat v pravidelných, časových intervalech. Škola, děti i rodiče tak budou vědět, kdy balíček s ovocem obdrží.

Svátek má Filip

Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem, máj - polezem na kraj.

Na svatého Jiří tráva ze země míří, na svatého Filipa tráva je již veliká.

Počasí dnes:

26. 5. 2020

oblacnosdestem

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky. Denní teploty 13 až 17°C. Noční teploty 10 až 6°C.